Aktuálně nabízíme

Stejně jako v minulém roce, i v roce 2018 pokračujeme v nabídce kurzů a seminářů realizovaných s úspěchem v roce předchozím. Nabízíme Vám zejména kurzy českého jazyka, a to pro děti i dospělé, případně pro firmy. Dále nabízíme kurzy cizích jazyků pro děti nebo dospělé, zejm. angličtinu a ruštinu, ale i španělštinu a francouzštinu.
Dále bychom rádi nabídli školám, pedagogům, úřadům, státním nebo kulturním institucím, které navštěvují cizinci, Kurz interkulturních dovedností a Kurz specifických interkulturních dovedností, kde se dozvíte podrobnosti o kulturních a komunikačních odlišnostech cizinců žijících v ČR a jak získané znalosti využít v praxi.
Pro podrobnosti o všech kurzech a seminářích prosím využijte naši hlavní nabídku na homepage, kde se dozvíte podrobnosti o jednotlivých vzdělávacích aktivitách. V případě jakýchkoliv dotazů Vám rádi poskytneme další informace, pro které využijte naše kontakty.
Přejeme všem krásný a úspěšný Nový rok a budeme se těšit na setkání s Vámi na některém z našich kurzů či seminářů.