boy girl

Online výuka

Czech In přechází od 30. 3. 2020 na online výuku.

Chceme, aby naše výuka byla efektivní a zároveň neohrožovala Vaše zdraví.

 

Online lekce začnou 30. března přes Skype a Google Classroom a budou probíhat ve stejných dnech a časech jako výuka v učebnách. Abychom zachovali efektivitu výuky, bude kurz rozdělen na dvě skupiny. V každé skupině bude maximálně 4-5 osob, což poskytne více prostoru a pomůže lektorce zachovat individuální přístup.

 

Zbývajících 2x 45 minut týdně proběhne v programu Google Classroom formou interaktivní samostatné práce. Program je dostupný zdarma a není třeba ho stahovat do počítače. Všechny úkoly, které zpracujete budete komunikovat v programu se zpětnou vazbou lektorky. Tyto úkoly můžete plnit kdykoli během týdne, jak Vám to bude nejlépe vyhovovat.

 

Naše lektorky jsou připravené zodpovědět veškeré Vaše dotazy související s probíranou látkou v kurzu. Je možné je kontaktovat pomocí Google Classroom nebo mailem, případně se s nimi dohodnout na krátké online konzultaci přes Skype.

 

Věříme, že Vám online výuka bude vyhovovat. Samozřejmě, že jakmile to bude bezpečné, obnovíme výuku v našich učebnách.

 

I v této nelehké době jsme tu pro Vás, připraveni učit Vás česky, jak nejlépe to umíme. Děkujeme Vám za důvěru a věříme, že toto těžké období společně překonáme.

 

Tým Czech In