Příprava na zkoušku k trvalému pobytu

Příprava na zkoušku A1 I

Termín: 13.7. - 26.8. 2021
Den a čas: úterý, středa, čtvrtek 09:00 - 10:30

Příprava na zkoušku A1 II

Termín: 13.7. - 26.8. 2021
Den a čas: úterý, středa, čtvrtek 17:30 - 19.00

Kdy a kde?

Kurz probíhá od 13. 7. do 26. 8. Lekce bude vždy v úterý, ve středu a ve čtvrtek od 9:00 do 10:30. Jedná se o online kurz, studenti se do něho přihlásí pomocí odkazu, který jim lektorka zašle před začátkem výuky. Je to velice jednoduché a pohodlné, neztrácíte čas dlouhým cestováním do učebny. Online výuka navíc probíhá v malých skupinkách (maximálně 7 studentů), příprava je velice efektivní.

Kolik kurz stojí?

Za 21 lekcí (á 90 minut) zaplatíte 3780 Kč. Jedna devadesátiminutová lekce stojí 180 Kč. V ceně jsou navíc i veškeré učební materiály, které Vám lektorka bude elektronicky zasílat před každou lekcí. A to se vyplatí!

Kdo se může do kurzu přihlásit?

Kurz je určený pro studenty, kteří se připravují na zkoušku pro trvalý pobyt na úrovni A1, chtějí si upevnit své dosavadní znalosti, vyzkoušet si modelové testy a získat větší jistotu. Proto je nutná minimálně základní znalost českého jazyka na úrovni A1. Tento specializovaný kurz není určen úplným začátečníkům. Pokud ještě nemáte žádnou zkušenost s češtinou, přihlaste se do kurzu pro začátečníky, který budeme otevírat v září.

Na co si musím dát pozor?

Před přihlášením do našeho kurzu si prosím zkontrolujte, jakou úroveň zkoušky budete dělat. Platí následující pravidla:

· Zkoušku na úrovni A1 mohou skládat pouze kandidáti, kteří si podají žádost o trvalý pobyt do konce srpna 2021.

· Kandidáti, kteří splní podmínky pro přihlášení později, nebo si nepodají žádost do konce srpna 2021, budou skládat zkoušku na úrovni A2.

Pro rozhodnutí o tom, jestli budete dělat zkoušku na úrovni A1 nebo A2 není důležité to, kdy budete zkoušku dělat, ale to, kdy splníte podmínky pro přihlášení a kdy si podáte žádost.

Podrobnější informace o plánovaných změnách najdete zde.

Přípravné kurzy na zkoušku A2 budou k dispozici až od září 2021.