Zkouška k trvalému pobytu

Termín: 4.10. - 16.12. 2021
Den a čas: pondělí, úterý, čtvrtek 09:00 - 10:00

Kdy a kde?

Kurz probíhá od 4.10. do 16. 12. Lekce bude vždy v pondělí, úterý a ve čtvrtek od 9:00 do 10:00. Jedná se o online kurz, studenti se do něho přihlásí pomocí odkazu, který jim lektorka zašle před začátkem výuky. Je to velice jednoduché a pohodlné, neztrácíte čas dlouhým cestováním do učebny. Online výuka navíc probíhá v malých skupinkách (maximálně 8 studentů), příprava je velice efektivní.

Kolik kurz stojí?

Za 32 lekcí (á 60 minut) zaplatíte 5600 Kč. Jedna šedesátiminutová lekce stojí 175 Kč. V ceně jsou navíc i veškeré učební materiály, které Vám lektorka bude elektronicky zasílat před každou lekcí. A to se vyplatí!

Kdo se může do kurzu přihlásit?

Kurz je určený pro studenty, kteří se připravují na zkoušku pro trvalý pobyt na úrovni A2, chtějí si upevnit své dosavadní znalosti, vyzkoušet si modelové testy a získat větší jistotu. Proto je nutná minimálně základní znalost českého jazyka na úrovni A2. Tento specializovaný kurz není určen úplným začátečníkům. Pokud ještě nemáte žádnou zkušenost s češtinou, přihlaste se do kurzu pro začátečníky.